Bejelentkezés

  • Felhasználónév:
  • Jelszó:

Szakmák éjszakája 2017
Siker az OSZTV
országos döntőjében!
2011-2012. tanévben elért eredményeink
Verseny Diák Helyezés Felkészítő tanár
"EU-fória" Török Gábor (13.a)
Péli Ferenc (13.a)
Dobrea Alex (12.a)
Tóth Balázs (12.a)
Regionális döntő
I. hely
Pipisné István Ildikó
"EU-fória" Török Gábor (13.a)
Péli Ferenc (13.a)
Dobrea Alex (12.a)
Tóth Balázs (12.a)
Országos döntő
V. hely
Pipisné István Ildikó
OKTV matematika Tóth Balázs 12. A II. fordulóba jutott Szabó Istvánné
Szakma Kiváló Tanulója Gáspár Kinga (14.B)
Gránicz Nikolett (14.B)
Simon Alexandra (14.B)
Varga Magdolna (14.B)
1 illetve 2 vizsgatárgyból felmentés Lovász Edit
Risch Ilona
Pénzügyi-számviteli OSZTV Szabó Anikó (13.A)
Méreg Andrea (13.A)
Csenki Mónika (13.A)
Ficsór János (13.A)
Péli Ferenc (13.A)
egy modulból vizsga alóli felmentés Horváth Erzsébet
Pénzügyi-számviteli OSZTV Vigh Csilla (13.A) Országos döntő II. hely Pipisné István Ildikó
Horváth Erzsébet
Bálint-Nagyné Ábrahám Magdolna
Lovász Edit
SZÉTV (üzleti gazdaságtan) Tóth Balázs (12.A) Országos döntő III. hely Horváth Erzsébet
Város és térségi vers - prózamondó verseny Takács Vivien (9.A) III. helyezés Kincses Tímea
Szavalóverseny (A Juhász Gyula Református Gimnázium és Szakképző Iskola) Makó Evelyn (10.A) I. helyezés Várkonyi Gabriella
Szavalóverseny (A Juhász Gyula Református Gimnázium és Szakképző Iskola) Hévézi Edina (9.A) II. hely Kincses Tímea
Országos Diákolimpia Makó Evelyn (10.A) Kick-boksz

junior kategória -50 kg
light- contact I.hely
semi-contact I.hely

felnőtt korcsoport -50 kg
semi-contact I.hely
Országos Bajnokság Makó Evelyn (10.A) Kick-boksz

junior kategória -50 kg
light- contact I.hely

felnőtt korcsoport -50 kg
light-contact I.hely
Versben mondom el
A hazaszeretet megjelenítése verses formában az 1848/49-es szabadságharc eseményeinek tükrében
Tóth Adelin (10. A)
Paksi Szimonetta (10. A)
díjazottak Várkonyi Gabriella
A hazaszeretet megjelenítése az 1848/49-es szabadságharc eseményeinek tükrében képzőművészeti kategóriában Kovács Adrienn (10. A) díjazott Hadár Lászlóné
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny Tóth Balázs (12.A) 30. hely Szabó Istvánné
Diákolimpia Megyei döntő Puskás Rebeka (11.A)
Tóth Annamária (9.B)
Solymosi Attila (10.B)
súlylökés III. hely
400 m II. hely
100 m I hely
Baunok Bernadett
Országos gyorsíró-, gépíró- és szövegszerkesztő verseny ifjúsági kategória Péli Ferenc (13.A) I. hely Kaluczkyné Venczler Mária
Országos gyorsíró-, gépíró- és szövegszerkesztő verseny Péli Ferenc (13.A)
Répa Renáta (13.C)
Ramotai Enikő (11.B)
VII. hely Kaluczkyné Venczler Mária


© 2015 - Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Návay Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma